Оплата і доставка

Оформлення замовлення:

Оформити своє замовлення Ви можете такими способами:

  • за вказаними телефонами з 9:00 до 18:00
  • написавши листа на E-mail: info@cvetnichok.com
  • через наш сайт - розділ «Кошик», цілодобово, в будь-який зручний для Вас час

 

Замовлення виконується протягом двох робочих днів після 100% передоплати. Бронь на рослини ставлю за домовленістю, але не більше ніж на 3 дні. Після підтвердження Вами замовлення, бронь зберігається 3 дні, протягом яких обговорюються термін, способи оплати та відправлення замовлення до Вашого населеного пункту. Якщо протягом цього часу Ви не передзвонили, бронь знімається та рослини продаються

Хочеться звернути увагу на те, що якщо Вам сподобалися рослини, але брати їх не будете з тієї чи іншої причини, то не потрібно їх бронювати. Може бути так, що на них з'являється покупець і я змушена буде відмовити через поставлену броню. В результаті - Ви забронювали, але не купуєте і не виходите на зв'язок, а черговий покупець залишився без рослин... Давайте цінуватимемо наш час.

При оформленні замовлення не забудьте вказати свої контактні дані.

 

Наявність та кількість для оформлення замовлення інших позицій (вазони для рослин, торф, перліт та ін.) уточнюйте за телефоном.

Позиції, де немає ціни, означає, що рослина або товар буде пізніше.

 

Способи оплати:
  • готівкою по м. Одеса
  • безготівкова – на картку Приват Банку


З післяплатою на жаль я не працюю. Сподіваюся Ви з розумінням поставитеся до цієї умови.

 

Варіанти доставки замовлення:
  • Самовивіз в Одесі
  • Транспортною компанією «Нова Пошта».
  • Транспортною компанією «Meest Пошта».


Замовлення буде доставлено за вказаною Вами адресою на склад протягом 1 – 3 робочих днів, залежно від перебування Вашого населеного пункту.

Звертаю увагу на те, що посилка зберігатиметься на складі 5 днів з моменту надходження.

На сайті компанії Нової Пошти можна знайти адреси представництв.

На сайті компанії Meest Пошта можна знайти адреси представництв.

Оплачує посилку одержувач.

 

Відповідальність за доставку третіми особами, за роботу поштових служб та добропорядність провідників я не несу.

 

Замовлення на посадковий матеріал та інші товари інтернет-магазину по м. Одеса приймається цілий рік.

З квітня по листопад (терміни відправлення можуть залежати від погодних умов) посилки Україною відправляються транспортними службами «Нова Пошта», «Meest Express». 

Мінімальна сума замовлення для відправлення Україною 50 грн. 

 


 

Сенполії:

Живці сенполій зрізуються в день відправки з рослин, які процвіли за сортом, фото яких є в каталогах.  Кожен черешок упаковується окремо та підписується назва сорту. Залежно від суми замовлення додаю подарункові живці на власний розсуд.

 

Ахіменеси:

Живці ахіменесів зрізаються в день відправки з рослин, які процвіли за сортом. Приймаються попередні замовлення на вкорінення живців ахіменесів з квітня до серпня місяця, до вартості додається 5 грн. Термін укорінення живців 2-3 тижні. Кількість посадкового матеріалу може змінюватися, тому, перш ніж зробити замовлення, спочатку узгодьте наявність. Кожен черешок упаковується окремо та підписується назва сорту. Залежно від суми замовлення додаю подарункові живці на власний розсуд.

Реалізація свіжозрізаних живців по Україні можлива з кінця квітня до серпня місяця. Різоми ахіменесів із січня. Терміни відправлення можуть залежати від погодних умов.

 

Епісції:

У каталозі вказана ціна за свіжозрізані столони (вуси) і залежить від розміру та новинки сорту.

Приймаються попередні замовлення на вкорінення столонів епісцій, до вартості сорту додається 5 грн. Термін укорінення живців 2 – 3 тижні. Кількість посадкового матеріалу може змінюватися, тому, перш ніж зробити замовлення, спочатку узгодьте наявність.

Кожен черешок упаковується окремо і підписується назва сорту. Залежно від суми замовлення додаю подарункові столони епісцій на власний розсуд.